ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Виші регіону зможуть навчати іноземних студентів без обмежень

29 серпня 2016 | 15:12

Про це перший заступник голови ХОДА повідомила під час конференції педагогічних працівників Харківської області 29 серпня.

Говорячи про перетворення в галузі освіти регіону, Юлія Світлична зазначила, що в питанні реформ Харківщина має повне порозуміння та підтримку Президента, Кабінету міністрів, а також народних депутатів України.

Одним з прикладів такої підтримки стало втручання народного депутата Ірини Луценко у вирішення питання можливого обмеження кількості іноземних студентів, які навчаються в українських вишах.

«Завдяки своєчасному втручанню Ірини Луценко, не тільки в Харківській області, а й в масштабах всієї країни збережена можливість залучати до навчання іноземних студентів. Відміна постанови, яка обмежувала кількість іноземців у наших вишах, дасть можливість закладам спрямовувати залучені за рахунок навчання цих студентів кошти на зміцнення матеріально-технічної бази та, відповідно, покращення якості освітніх послуг. Цю проблему ми підіймали на засіданні ради ректорів, у якому взяла участь Ірина Луценко. І сьогодні проблема вирішена в повному обсязі», - підкреслила Юлія Світлична.

Більше фото

Фото

Теги: світлична конференція вища освіта іноземні студенти

Версія для друку Поділиться:


Вверх