Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Україна відбулася як держава, тому що відбувся єдиний український народ. Ігор Райнін

Україна відбулася як держава, тому що відбувся єдиний український народ. Ігор Райнін

24 серпня голова ХОДА взяв участь в урочистих заходах «Народжені вільними», що присвячені 25-річчю Незалежності України.

Виступаючи на головній сцені свята, що розташована на майдані Свободи в Харкові, він привітав мешканців міста й області, а також гостей регіону з найбільшим святом нашої держави – ювілейною 25-ю річницею Незалежності України.

«Останні два роки стали вирішальними для української державності, але ми довели агресору, союзникам і самим собі, що український народ вартий власної держави, - підкреслив Ігор Райнін. - Під керівництвом Верховного Головнокомандувача, за допомоги мільйонів українців-волонтерів народилася нова армія – загартована у боях в зоні АТО. Сьогодні це потужна сила, яка захищає Харків, Україну та усі східні кордони Європи.

Незламний дух і непохитна віра у перемогу – це обличчя нового українського війська, це обличчя нової України, яка була омріяна поколіннями патріотів. Сьогодні ми повинні зробити все, аби втілити цю мрію в життя. Нам казали, Харківщина не зможе розвиватися, тому що війна, але перше місце в рейтингу соціально-економічного розвитку серед областей України довело протилежне. Вперше за останні 15 років Харківська область виконала всі місцеві бюджети, ми наростили фінансування всіх соціальних програм, відновили будівництво всіх довгобудів. До Дня визволення Харкова та Дня Незалежності побудовано нову станцію метрополітену «Перемога», яку харків’янам обіцяли з середини 1990-х. Відбувся перший концерт у новій філармонії, яку не могли добудувати 10 років. Сьогодні Харківщина збирає рекордні врожаї, за обсягами іноземних інвестицій, залучених цього року, займаємо 2 місце після столиці - міста Києва. Це найкраще свідчення, що Харків має перспективу. Нам казали, Харківщина втратить промисловість, але й це не так. Вперше з 2011 року є стійке збільшення промислового виробництва. Підприємства Харківщини виходять на нові ринки, укладають нові контракти з Америкою, Китаєм, Європою, десятками інших країн.

Вчора Президент України Петро Порошенко передав українському війську майже півтори сотні одиниць нової, сучасної бойової техніки. Ця бронетехніка була вироблена на заводах саме Харківщини. Ми знайшли сили, щоб розпочати розвиток військово-промислового комплексу, і цих сил вистачить аби відродити славу всієї харківської промисловості.

Шановні харків’яни та гості нашого свята! Сьогодні ми твердо заявляємо всьому світу: Україна відбулася як держава, тому що відбувся єдиний український народ. Тому що ми, українці, чітко усвідомили – незалежність треба відстоювати щодня: наполегливою працею, готовністю захищати свою країну, здатністю брати відповідальність та єднатися заради спільної мети. У нас попереду багато роботи, ми повинні продовжити кардинальні реформи правоохоронної системи: від поліції до судів. Ми повинні створити нові можливості для підприємців, продовжити зміцнення фінансової бази місцевих громад. Ми повинні відновити світові позиції  вітчизняної науки, освіти, культури і спорту, збудувати  економіку, що здатна конкурувати за ринки, капітали, технології і, безумовно, кращих фахівців.

Сьогодні, в день державного свята України, ми славимо всіх, хто надихає нас гідно пройти цим шляхом. Славимо Героїв Небесної Сотні, Героїв України, які стали для нас прикладом громадянина, славимо наших воїнів-захисників та волонтерів, завдяки яким Харків має мирне небо над головою. Славимо хлопців та дівчат, які йдуть у нову поліцію, аби змінити країну, славимо весь український народ. З Днем Незалежності України! Слава нашим Героям! Слава Україні!»

Більше фото