Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Юлія Світлична зустріла збірну України з синхронного плавання, яка повернулася з Олімпіади

Юлія Світлична зустріла збірну України з синхронного плавання, яка повернулася з Олімпіади

Літак спортсменок приземлився 23 серпня в аеропорту «Харків».

«Ми вболівали та переживали за наших олімпійців, їх підтримували всі харків'яни й усі українці, - підкреслила перший заступник голови ХОДА. - Безумовно, ми всі сподівалися на перемогу команди і дуету Анни Волошиної та Лоліти Ананасової, але результат спортивних змагань складається з багатьох чинників, передбачити його неможливо. На жаль, нашій команді, одній з найсильніших у світі, не вистачило одного кроку до п'єдесталу на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро. Спорт є спорт. Головне - не опускати руки і впевнено рухатися вперед, до перемоги».

Тренер збірної України з синхронного плавання Валерія Меженіна, яка супроводжувала своїх вихованок до Бразилії, підкреслила: спортсменки виклалися на всі сто відсотків.

«На жаль, ми не отримали медалі, але наша команда гідна цього, - підкреслила Валерія Меженіна. - До нас підходили глядачі й говорили, що дівчатка прекрасно виступають. Така оцінка глядачів і колег - найдорожче для спортсменів. До роботи дівчаток у нас питань немає».

Член збірної України, яка виступала на Олімпіаді і в групі, і в дуеті, Лоліта Ананасова зазначила, що участь в Олімпійських іграх - це грандіозна подія в житті кожного спортсмена.

«Емоції були неймовірні, вони зашкалювали з найпершої хвилини, - поділилася спортсменка. - Ми були дуже добре підготовлені, боролися та показали, що гідні медалей. Я вважаю, що ми зробили свою роботу на «відмінно». Сподіваюся, Україна це побачила. Ми вдячні за підтримку всім уболівальникам».

Юлія Світлична зазначила: це не остання можливість для харківських спортсменок взяти участь в Олімпіаді та завоювати ті місця, на які вони заслуговують своєю майстерністю й наполегливою працею.

«Наші дівчатка гідно представили Україну на міжнародній арені, і це унікальний випадок, коли вся олімпійська збірна України складається з одних харків'янок. Для нас вони молодці, ми зустрічаємо наших переможниць, наших зірок», - сказала перший заступник керівника області.

Нагадаємо, на XXXI Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро Україну представляли 29 спортсменів з Харківської області. Збірна нашої країни з синхронного плавання на цій Олімпіаді повністю складалася з харківських спортсменок. Тренуються синхроністки також у Харкові. У змаганнях груп і дуетів наші спортсменки посіли 4-і місця.