ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Жовто-блакитний прапор став символом єдності, навколо якого народжується нова солідарна українська нація. Ігор Райнін

23 серпня 2016 | 10:15

23 серпня голова ХОДА взяв участь у церемонії підняття Державного Прапора України.

В урочистому заході на честь Дня Державного Прапора України також взяло участь керівництво ХОДА та обласної ради, представники міської влади, Національної поліції України, військові, ветерани АТО та громадськість. Державний прапор підняли на найвищому флагштоці міста, що розташований на проспекті Незалежності.

Відкриваючи захід, голова обласної державної адміністрації привітав усіх присутніх з Днем Державного Прапора України та Днем міста Харків.

«День Державного Прапора України – це державне свято, але для кожного українця воно має свій особистий зміст, - відзначив Ігор Райнін. - Тому що, коли настав час відповісти на російську агресію, кожен зробив свій власний вибір. Вибір на користь вільної, незалежної, сильної української держави, яка варта того, щоб її захищати. Саме тому сьогодні ми з гордістю можемо проголосити: Харків – це Україна, це - розвиток і перспектива, а не руїни і занепад, які завжди несе з собою агресор. Жовто-блакитний прапор став для нас символом єдності, навколо нього народжується нова солідарна українська нація, для якої головною громадянською цінністю є патріотизм реальних справ.

Наш прапор – це славний бойовий стяг, який пройшов багато фронтів і зараз майорить над позиціями українських військ у зоні АТО. Це - знамено свободи, яке підняли звільнені міста й села, а згодом піднімуть весь Донбас і Крим. Це трудовий прапор, з яким колективи наших підприємств будують нову економіку України, стверджують Харківську область як центр міжнародного співробітництва, освітню столицю для молоді та регіон рекордного врожаю.

За два роки кольори нашого стягу стали відомі в усьому світі. Обагрений кров’ю патріотів, наш прапор є новим символом священної боротьби за свободу і справедливість. Він став живим свідком мужності, героїзму, самопожертви українського народу: воїнів, волонтерів, трудівників, які невідворотно, щодня, наближають перемогу України – перемогу над окупантами і терористами, а також бідністю і корупцією, які для нас - рівнозначні вороги.

Під жовто-блакитним прапором ми будуємо оновлену Україну - державу, яка є рівною серед рівних в європейській сім’ї народів, державу, яка має власну позицію і здатна її відстояти, державу, де громади мають реальні фінанси і права, де люди від столиці й до села повинні мати ефективну й відповідальну владу, де людина праці повинна мати можливість вільно заробляти для своєї родини.

Втілення в життя кардинальних реформ Президента України Петра Порошенка, відродження армії та національної економіки, злам шаленого опору старої системи та п’ятої колони – ось шлях до того дня, коли жовто-блакитний стяг стане для світу ще одним символом військового та економічного успіху країни, яка не скорилася викликам і зробила себе сама. Досягти цієї мети – це наш обов’язок перед нинішніми і наступними поколіннями, це наша данина героям, які зробили найбільшу жертву – поклали своє життя за нашу свободу, незалежність і право самостійно визначати власну долю!

Я вітаю вас з Державним святом. Шануємо Державний прапор України, шануємо героїв! Слава Україні!».

Більше фото

Фото

Теги: райнін день державного прапора виступ привітання

Версія для друку Поділиться:


Вверх