ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлія Світлична взяла участь у марафоні, що був присвячений Дню Незалежності України

21 серпня 2016 | 11:49

Перший заступник голови ХОДА подолала дистанцію в 10 кілометрів.

31-й міжнародний традиційний легкоатлетичний марафон стартував 21 серпня на стадіоні «Динамо». Спортивний захід його організатори присвятили 25-й річниці Незалежності України та Дню міста Харкова.

Юлія Світлична підкреслила, що ХОДА завжди буде підтримувати проведення спортивних заходів в області, а також сприяти розвитку спорту в регіоні.

«Харківська облдержадміністрація цього року є співзасновником марафону, - зазначила перший заступник керівника області перед стартом. - Харківська область багата на талановитих та сильних людей, і сьогодні ми це доведемо. Цей захід символічний, тому що проходить напередодні державних свят України. Крім того, сьогодні останній день Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. І цей забіг, в тому числі, символізує нашу солідарність з людьми, які проявили мужність, силу волі та добилися того, щоб представляти нашу країну на головній спортивній події світу. Безумовно, всі харків'яни, які представляють Україну на Олімпіаді, заслуговують на особливу увагу та повагу. Для нас важливий і цінний кожен спортсмен. Ми всіх їх любимо, чекаємо і будемо зустрічати як героїв».

За інформацією організаторів марафону, цього року в ньому взяли участь майже 4000 осіб. Усім, хто бажав випробувати свої сили на біговій доріжці, пропонували подолати одну з чотирьох дистанцій на вибір: 42,2 км, 21,1 км, 10 км або 3 км. Юлія Світлична, як і минулого року, пробігла 10 км.

«Спорт облагороджує людину: і внутрішньо, і зовні. Це не просто модно, це ще й красиво. Крім того, спорт загартовує характер. Я поставила собі мету та втілила її в життя. Подолати 10 кілометрів цього року для мене виявилося легше, ніж торік. Тому буду намагатися в майбутньому піднімати свою планку, - поділилася враженнями після забігу перший заступник глави ХОДА. - А всім жителям області хочу побажати, щоб вони приєднувалися до спортивного руху. Це й корисно, і приємно, особливо в епоху технічного прогресу, коли нам всіляко полегшують життя. Ми мало рухаємося, мало ходимо, тому спорт повинен бути в нашому житті».

Організатори марафону повідомили, що дистанцію 42,2 км в цей раз пробігли більше 100 чоловік, 21,1 км - 250, 10 км - близько 300 осіб. Наймолодшому учаснику забігу - 4 роки, найстаршому - 93.

Наприкінці заходу Юлія Світлична вручила дипломи та медалі переможцям змагань.

Більше фото

Фото

Теги: світлична спорт біг марафон

Версія для друку Поділиться:


Вверх