Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Поліція повинна служити виключно народу України. Ігор Райнін

Поліція повинна служити виключно народу України. Ігор Райнін

4 серпня голова ХОДА прийняв парад Національної поліції в Харкові.

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України відбулися на площі Свободи.

Вітаючи учасників заходу з першою річницею створення поліції, голова ХОДА підкреслив, що реформа правоохоронної системи - одна з ключових як для держави, так і для Харківської області.

«Наша країна впевнено рухається шляхом євроінтеграції, який обрав народ України і відстояв під час Революції Гідності. Наразі ми приводимо роботу правоохоронців до європейських стандартів, залишаючи історії каральну функцію міліції. Нова поліція, девіз якої - «Служити та захищати», впевнено йде на зміну структурам, які віджили своє та негативно оцінюються суспільством, - підкреслив Ігор Райнін. - Поліція повинна служити виключно народу України, захищати конституційні права і свободи громадян».

Керівник області також зазначив, що саме Харківська область стала одним з перших осередків впровадження реформ.

«Це ще раз доводить високий рівень довіри до Харківщини та покладає на всіх нас серйозну відповідальність, - наголосив Ігор Райнін. - Обласна державна адміністрація готова й надалі у тісній співпраці з Міністерством внутрішніх справ України допомагати становленню нової поліції. Сьогодні ми вже реалізуємо обласні програми, спрямовані на протидію злочинності, терористичній діяльності, боротьбу з корупцією та профілактику злочинів і правопорушень».

Результат спільної діяльності керівництва області та правоохоронних органів - повна безпека для мешканців Харкова та області, зауважив голова облдержадміністрації.

«Ще рік тому про заходи на площі за участю спецпідрозділів поліції ми навіть говорити не могли. Сьогодні ми чули тренувальні вистріли - і це вже нікого не лякає», - підкреслив Ігор Райнін.

За його словами, поліція Харківщини в подальшому матиме комплексний розвиток: окрім автомобільних та піших патрулів, з’являтимуться велосипедні та кінні, розвиватимуться інші підрозділи.

«Ми - на правильному шляху, маємо алгоритм дій. Сьогодні в поліції служать нові люди, а головне, в них - нова ідеологія служіння суспільству. Впевнений, що за рік ми матимемо набагато досконалішу систему правоохоронних органів на Харківщині», - сказав голова ХОДА.

Впевненість у вдалих реформах висловив також глава відділу з питання регіонального співробітництва Консультативної місії ЄС в Україні Удо Моллер, який взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Національної поліції. Він відзначив результативне співробітництво КМЄС з Харківською областю у сфері реформування системи цивільної безпеки.

«Процес реформ у різних регіонах відбувається по-своєму, адже у всіх - різні виклики, - зазначив Удо Моллер. - З кожним днем нашої співпраці ми більш чітко розуміємо, які реформи необхідні такому особливому регіону, як Харківська область, яка прилягає до російського кордону та зони АТО. Досягти цього розуміння вдається завдяки тісній кооперації з керівництвом області та особисто Ігорем Райніним. Результатом цієї співпраці стало відкриття представництва КМЄС у Харкові. Європейський союз гарантує вам підтримку реформ у правоохоронній системі, разом ми досягнемо успіхів».

В ході урочистостей Ігор Райнін вручив державні нагороди найкращім правоохоронцям Харківщини.

По завершенню офіційної частини всі гості свята мали змогу побачити показові виступи різних підрозділів поліції Харківщини, в тому числі - кінної поліції, кінологів, велосипедного патрулю тощо. Також для учасників заходу виступили дитячі творчі колективи театру харківського БК Поліції.

Більше фото