Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Держекоінспекція попереджає: випалювання сухої рослинності заборонено

Держекоінспекція попереджає: випалювання сухої рослинності заборонено

На території області триває пожежонебезпечний період. Про це нагадав начальник Державної екологічної інспекції України в Харківській області Артем Георгіян.

«Слід пам’ятати, що пожежу краще попередити, ніж загасити. Саме тому Держекоінспекція звертається до громадян з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки в лісах», - підкреслив Артем Георгіян.

Він нагадав головні правила поведінки в лісах у пожежонебезпечний період. Так, необхідно втриматись від розведення багать у лісах та лісопосадках. Не дозволяється залишати у лісі легкозаймисті матеріали, палити, кидати непогашені сірники та недопалки. А також  категорично заборонено випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, сільськогосподарських угіддях й інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.

«Нагадуємо, що відповідно до чинного законодавства спалювати суху рослинність заборонено. Несанкціоноване випалювання сухої природної рослинності є порушенням ст. 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення, - зазначив начальник Держекоінспекції України в Харківській області. -  У разі, якщо ви помітили займання пожежі у лісі та інших відкритих територіях або загрози її виникнення, телефонуйте за номером «101».