ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Розпочато прийом заявок на здобуття премії імені Лесі Українки

05 серпня 2016 | 14:06

На конкурс приймаються літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва.

Премія присуджується у чотирьох номінаціях: «літературні твори для дітей та юнацтва», «художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва», «театральні вистави для дітей та юнацтва», «кінотвори для дітей та юнацтва».

На здобуття премії висуваються оригінальні твори і роботи, оприлюднені у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до їх подання на конкурс. Не приймаються твори, які були відзначені іншими преміями.

Заявка на участь у конкурсі на здобуття премії подається до Держкомтелерадіо до 1 грудня 2016 року.

Творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації вносять пропозиції щодо претендентів на здобуття премії та подають до Держкомтелерадіо такі документи:

- клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора у паперовій та електронній формі;

- три примірники твору у друкованому вигляді (на диску);

- розширена анотація на твір у паперовій та електронній формі;

- копії відгуків у засобах масової інформації, рецензії (за наявності);

- копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків, крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті.

Заявку з поміткою «На здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва» треба надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001 м. Київ, вул. Прорізна, 2. Контактний телефон: 278-87-56, e-mail: kan@comin.gov.ua, sector@comin.gov.ua.

Теги: премія конкурс леся українка

Версія для друку Поділиться:


Вверх