ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Україна має чим пишатись – і армією, і Збройними силами. Президент

02 серпня 2016 | 15:24

І військовий парад – гарна нагода це продемонструвати, наголошує Петро Порошенко.

«Ніхто не забере право українського народу віддавати шану, повагу українським військовим. І військовий парад – це якраз прекрасна можливість для того, щоб це продемонструвати. Україна має зміцнювати єдність, має зміцнювати патріотизм. І військовий парад – це є гарна подія для того, щоб це продемонструвати», - наголосив Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що військова техніка, задіяна у параді, не буде забрана із зони проведення АТО. «Ви зможете самі переконатися – вся техніка, яка має бути на фронті, вона буде знаходитись на фронті. Більше того, значна частина техніки, прямо перед Днем незалежності, буде безпосередньо в зоні АТО передана у війська», - повідомив він.

Глава держави також закликав не спотворювати події та факти дворічної давнини: «У нас трагедія відбулася не тому, що ми парад проводили, а тому, що агресор вторгся на нашу землю. І коли тисячі і десятки тисяч військовослужбовців регулярних Збройних сил Російської  Федерації вторглися до нас, то спроба знайти будь-які інші причини – це перекладання з хворої голови на здорову. Ми завжди маємо про це пам’ятати».

«У нас не внутрішні конфлікти, як дехто намагається називати це, не інші причини. У нас – агресія проти незалежної суверенної України, збройна агресія Російської Федерації, яка була розпочата саме тоді. І в цьому – головна причина», - наголосив Петро Порошенко.

 

Теги: порошенко парад зсу

Версія для друку Поділиться:


Вверх