ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ігор Райнін провів особистий прийом громадян

21 липня 2016 | 15:57

Ігор Райнін провів особистий прийом громадян

Виїзний прийом голови ХОДА відбувся 21 липня на базі управління регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Співробітники Південної залізниці звернулися до керівника області з питаннями, що стосуються різних сфер життя регіону. У тому числі просили роз'яснень і допомоги у вирішенні житлово-комунальних та соціально-побутових проблем. Також заявники просили вирішити питання, що стосуються сфер охорони здоров'я та освіти. Були підняті питання тарифів і надання субсидій, обговорювалися проблеми у сфері промисловості та виділення землі.

«Всі питання, які ми сьогодні обговорили, повинні бути вирішені. Людям необхідно надати допомогу - безумовно, якщо вона обґрунтована і знаходиться в рамках закону. Якщо щось не в наших силах, необхідно розібратися, хто може надати необхідну допомогу, надати увагу людям і вникнути в кожну конкретну ситуацію», - поставив завдання керівникам профільних департаментів ХОДА Ігор Райнін.

Він взяв на контроль підняті співробітниками Південної залізниці в ході прийому питання, підкресливши, що посприяє у реалізації всіх прохань заявників, що належать до сфери компетенції облдержадміністрації.

Більше фото

Фото

Теги: райнін південна залізниця прийом громадян

Версія для друку Поділиться:


Вверх