ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Райони області продовжують підготовку до опалювального сезону

22 липня 2016 | 15:38

Про готовність до зими господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери Зачепилівського, Кегичівського та Красноградського районів говорили під час виїзного засідання обласного штабу ХОДА.

Захід під керівництвом директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Сергія Магдисюка відбувся 21 липня. Він зазначив, що засідання виїзних штабів з цього питання проходили за графіком і вже відбулися практично у всіх районах області.

«Наступного тижня, згідно з графіком, ми завершимо виїзні засідання аналізом проведених заходів з підготовки до опалювального сезону в місті Ізюм, Ізюмському та Борівському районах, - повідомив Сергій Магдисюк. - Зазначу, що станом на 15 липня плановий показник підготовки об'єктів житлово-комунального господарства в області склав 50%».

В цілому директор департаменту високо оцінив роботу з підготовки до осінньо-зимового періоду в трьох районах.

«Підготовка житлово-комунального господарства в цих районах проходить з випередженням графіку. На Красноградщині об'єкти теплопостачання до роботи в зимовий період підготовлені майже на 60%. З 15 котелень підготовлено 9», - сказав у своєму виступі Сергій Магдисюк.

Також директор департаменту відзначив роботу керівників Красноградського району з оснащення багатоквартирних житлових будинків приладами обліку теплової енергії. Так, за його словами, в травні поточного року за рахунок коштів районного бюджету в сумі 195 тис. грн було придбано 13 приладів обліку теплової енергії, які були встановлені в 9 житлових багатоквартирних будинках в червні і 4-х будинках в липні.

Наприкінці наради Сергій Магдисюк нагадав, що підсумки виконаної роботи з підготовки будуть зроблені у вересні-жовтні під час проведення кущових засідань обласного штабу.

Теги: обласні штаби підготовка до опалювального сезону красноград магдисюк

Версія для друку Поділиться:


Вверх