ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

До 95% випускників центру професійно-технічної освіти знаходять роботу за фахом

19 липня 2016 | 12:45

До 95% випускників центру професійно-технічної освіти знаходять роботу за фахом

Оплата праці кваліфікованих робітників складає 10-17 тис. грн, й вони постійно затребувані роботодавцями.

Про це повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

За його інформацією, наразі почастішали випадки, коли безробітні змінюють вищу освіту на професійно-технічну: перенавчаються з фельдшера - в станочники широкого профілю, з економіста - на оператора верстатів з програмним керуванням, з інженера - в швачку.

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості без іспитів і незалежно від віку вчать за 26 професіями. Слухачі здобувають знання в сфері будівництва та обслуговування будинків, сфері послуг, легкої промисловості, сфері громадського харчування та торгівлі, сільського господарства та інформаційних технологій. У центрі нагадують, що для безробітних навчання – безкоштовне, а витрати на проїзд компенсуються.

«Основна частина фахівців готується для металообробної галузі. Токарі, фрезерувальники, оператори верстатів з програмним керуванням, слюсарі-ремонтники, заточувальники - ці професії на ринку праці користуються найвищим попитом, - розповідає Володимир МІненко. - 56% вакансій, які надходять від роботодавців – потреба у робітниках. Потреба фахівців та службовців - до 29».

За словами керівника центру зайнятості, в процесі навчання використовуються найсучасніше мультимедійне обладнання. Слухачі забезпечуються необхідною сировиною та матеріалами. Виробнича практика організовуються безпосередньо на робочих місцях підприємств, а іногороднім гарантується проживання.

На серпень 2016 року заплановане формування груп за професіями: «слюсар-ремонтник», «монтажник гіпсокартонних конструкцій», «маляр», «штукатур», «касир торгівельного залу», «виноградар», «манікюрник», додає Володимир Міненко.

За детальною інформацією можна звертатися до відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості за тел.: (057) 757-52-71.

Довідка. За результатами роботи в 2015 році професійне навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проходили 4114 осіб. Протягом І півріччя 2016 року професійне навчання проходили 2878 осіб, працевлаштовані вже 94,2%.

Теги: центр зайнятості міненко профтехосвіта

Версія для друку Поділиться:


Вверх