Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Офіс Харківської області у Вашингтоні знайшов партнерів для харківських фармвиробників

Офіс Харківської області у Вашингтоні знайшов партнерів для харківських фармвиробників

Співробітництво з відомою американською компанією «Mannatech» розпочинає фармацевтична компанія «Здоров’я».

Домовленість про це було досягнуто в ході переговорів з регіональним президентом «Mannatech» по Європі, Північній Америці та Африці Крісом Сімонсом, який відвідав харківське підприємство на запрошення Офісу Харківської області у Вашингтоні.

Як розповів заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Олександр Лукашов, американські фахівці високо оцінили сучасні виробничі лінії, кваліфікацію персоналу та науково-дослідницьку базу компанії «Здоров’я». Як результат, розпочато підготовку угоди про контрактне виробництво біодобавок «Mannatech» на харківських потужностях.

«Крім того, партнери з США заявили про намір інвестувати в освоєння виробництва хімічних лікарських засобів власної розробки на базі компанії «Здоров’я». Також компанія «Mannatech» надасть свою розгалужену ділерську мережу для реалізації фармацевтичної продукції харківських партнерів на ринках Азії та Африки», - розповів Олександр Лукашов.

За словами генерального директора «Здоров’я» Олександра Доровського, компанія активно користується послугами Офісу Харківщини у Вашингтоні.

«Окрім домовленостей з «Mannatech», Офіс допоміг нам встановити контакти з державними установами та професійним асоціаціями США. Наразі Офіс сприяє в отриманні дозволів та сертифікатів від Управління США з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів, необхідних для постачання продукції «Здоров’я» на американський ринок», - зазначив гендиректор підприємства.

Крім того, вже відбувся перший раунд переговорів між харківською компанією та керівництвом PEPFAR - підрозділу Державного департаменту США, відповідального за впровадження Надзвичайного плану Президента США щодо надання допомоги в боротьбі зі СНІДом. У підрозділі виявили зацікавленість у фінансуванні виробництва на базі «Здоров’я» медикаментів для забезпечення ними країн, що розвиваються.

Також розпочате співробітництво з американською Асоціацією виробників та дослідників фармацевтичних препаратів, яка готова сприяти подальшому налагодженню зв’язків харківських фармвиробників з представниками фармацевтичної галузі США. Готовність до можливої співпраці вже висловили такі фармацевтичні корпорації, як AstraZeneca, Johnson&Johnson, KemPharm, GlaxoSmithKline, Inovio Pharmaceuticals, Teva Pharmaceuticals USA, Sanofi, Direct Meds, Pfizer, Bristol-Myers Squibb. Переговори з керівництвом цих корпорацій вже готуються і відбудуться протягом найближчих місяців.