ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Підприємств-боржників з виплати заробітної плати поменшало

14 липня 2016 | 10:46

Про це заявив заступник голови ХОДА Михайло Черняк під час засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Михайло Черняк акцентував увагу на необхідності активізації зусиль органів влади, контролюючих органів та громадскості для вжиття заходів щодо погашення боргів з виплати заробітної плати, детінізації доходів і легалізації трудових відносин.

«Питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати є пріоритетним під час реалізації державної соціальної політики облдержадміністрацією, - наголосив заступник керівника області. - Завдяки вжитим заходам продовж квітня-червня поточного року кількість підприємств, що мають борги з виплати заробітної плати, скорочено на 52 одиниці, або 39%».

На засіданні обласної комісії про причини існування боргів та перспективи їх погашення інформували керівники ДП «Харківський завод шампанських вин», Державного  інституту праці та соціально-економічних досліджень, ДП «Харківський приладобудівний завод ім. Т.Г. Шевченка» та ОКБ ДП «Харківський приладобудівний завод ім. Т.Г. Шевченка». Крім того, обговорено питання погашення заборгованості на комунальному підприємстві Харківської обласної ради «Ритуал».  

За підсумками засідання визначено першочергові заходи, направлені на ліквідацію боргів, керівників підприємств-боржників попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати.

Теги: черняк борги засідання комісії виплата заробітної плати

Версія для друку Поділиться:


Вверх