Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харків’яни перемогли на Кубку України з шашок

Харків’яни перемогли на Кубку України з шашок

В Івано-Франківську відбувся особисто-командний Кубок України з шашок-100, на якому спортсмени Харківщини посіли два перших та одне третє місце.

В змаганнях взяли участь команди з дев’яти областей країни та міста Київ, а за його підсумками харків’яни здобули перемоги в особистих змаганнях серед жінок та в командному турнірі.

Двічі на найвищу ступень п’єдесталу пошани підіймалася Юлія Макаренкова. В особистих змаганнях серед жінок вона в семи турах набрала 11 очок та випередила суперницю з Івано-Франківської області Ольгу Балтажи, на рахунку якої було 10 очок.

Третя сходинка п’єдесталу пошани серед жінок з результатом 9 очок дісталася харків’янці Анастасії Глушко.

В командному турнірі Юлія Макаренкова разом з  Іриною Чебукіною та Максимом Дороганом спільними зусиллями набрали 61 очко та на 4 очки випередили команду Запорізької області, яка посіла друге місце. Третє було за командою Дніпропетровської області.

В змаганнях серед чоловіків дістатися призового місця харків’янам не вдалося. Кращий результат показав Максим Дороган, який з 11-ма очками посів сьоме місце. Перемога була за представником Житомирської області Юрієм Марциновським – 13 очок.