ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Цього року в області було збільшено посіви гречки та цукрових буряків

30 червня 2016 | 13:46

Підсумкові дані про хід щорічної посівної кампанії навів заступник голови ХОДА Марк Беккер під час засідання колегії облдержадміністрації.

Так, він відзначив, що цього року посівна площа в області склала 1,7 млн га (на 19,5 тис. гектарів менше, ніж було засіяно торік).

«Господарствами всіх форм власності посіяно близько 1,2 млн гектарів ярих культур, що складає 102% до прогнозу, - повідомив Марк Беккер. - Згідно з оперативними даними районів, посів ярих зернових та зернобобових культур, по всіх категоріях господарств проведено на площі 559,4 тис. га, що складає 99% до прогнозу».

За інформацією Марка Беккера, в області були збільшені посівні площі гречки на 17%, ярої пшениці на 7%, гороху на 2%. Цукрові буряки посіяли на площі 24,4 тис. га, що складає 104% до прогнозу. Прогнозовані показники з посіву ярих зернових та зернобобових культур виконали 17 районів області.

У той же час заступник голови ХОДА відзначив, що не всі господарства області виконали посівну програму.

«Вважаю, що недосів ярих це або збільшення парових площ, або не облікований посів соняшнику, - зауважив Марк Беккер. - В цілому відмічаємо, зменшення площі парів у порівнянні з минулим роком на 46,2 тис. гектарів, що становить по області 7% парів до всієї площі ріллі».

Найбільша питома вага парів – у Золочівському районі (17%), Харківському – 15% та Первомайському – 12%.

У ході свого виступу заступник керівника облдержадміністрації привернув увагу голів РДА до необхідності проведення інвентаризації орних земель у районах.

Більше фото

Фото

Теги: посівна беккер сільське господарство колегія підсумки

Версія для друку Поділиться:


Вверх