Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Президент України присвоїв Харківському університету Повітряних Сил статус національного

24 червня 2016 | 12:48

Про це своє рішення Глава держави повідомив під час урочистостей на військовому аеродромі в Чугуєві, що були присвячені випуску молодих офіцерів льотного факультету вишу.

Звертаючись до випускників Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, Петро Порошенко наголосив на провідній ролі університету в історії авіації України

«Тільки вісім країн світу володіють повною технологією створення літальних апаратів і мають систему підготовки особового складу. З огляду на виклики, які сьогодні стоять перед державою, якісна підготовка висококваліфікованих офіцерів-льотчиків є надзвичайно важливою. І Харківський університет Повітряних Сил справляється з виконанням цього завдання, - підкреслив Президент України. - Сьогоднішній випуск не схожий на попередні - вперше за роки незалежності випускники повністю оволоділи бойовою технікою, керуючи вертольотами Мі-8 і Мі-24, літаками-штурмовиками Су-25 і винищувачами МіГ-29. Випускники засвоїли програму підготовки на цих бойових літаках відповідним нальотом по 43 і 36 годин, а загальний наліт випускника за роки навчання в університеті перевищив 206 годин на кожного».

Під час урочистостей Глава держави також повідомив, що підписав Указ про присвоєння ХУПС звання національного.

Президент нагадав, що 2016 рік в Україні визнано роком Повітряних Сил. Та повідомив, що цього року на відновлення військової авіатехніки державою було спрямовано 2,5 млрд гривень. Цим коштом буде відновлено 50 літальних апаратів – 35 літаків і 15 гелікоптерів. У результаті їхня потужність підвищиться на 50 %.

Петро Порошенко зазначив, що вітчизняні ремонтні підприємства вже освоїли технології замкнутих циклів ремонту основних типів військової авіаційної техніки.

«Їхні потужності дозволяють модернізувати практично всю номенклатуру авіаційної техніки і майже на половину підвищити коефіцієнт її бойового застосування. У Повітряних Силах вже сьогодні використовуються більше 30 відремонтованих і модернізованих літаків різних типів МіГ-29, Су-24, Су-25 та Л-39», - зазначив Президент.

Він також повідомив, що в близькій перспективі планується закупівля спеціальних літаків на базі вітчизняного транспортного літака Ан-148, модернізація до 2020 року десятків літальних апаратів винищувальної, ударної та розвідувальної авіації, створення нових керованих авіаційних засобів ураження, засобів радіоелектронної боротьби, повітряної розвідки.

Нагадаємо, 24 червня випускаються більше 80-ти лейтенантів університету Повітряних Сил. 2 офіцери завершили навчання із золотою медаллю, 4 - отримають дипломи з відзнакою.

Більше фото


Теги: порошенко президент авіація університет повітряних сил національний

Поділиться:Схожі новини