Боксери Харківщини завоювали медалі Всеукраїнського турніру
![Боксери Харківщини завоювали медалі Всеукраїнського турніру Боксери Харківщини завоювали медалі Всеукраїнського турніру](/content/documents/813/81294/thumb-newsDocument-564x376-8aba.jpg)
У Кіровограді відбувся Всеукраїнський турнір з боксу пам'яті Заслуженого тренера України Віктора Звєрєва, на якому харківські спортсмени здобули три нагороди.
Участь у змаганнях приймали близька 100 спортсменів до 22 років з 15 областей України. За підсумками турніру на рахунку боксерів Харківщини - золото та дві бронзи.
У ваговій категорії до 64 кг переможцем став Ілля Руль. У фіналі харків’янин переміг технічним нокаутом суперника з Чернігівської області Максима Вороніна.
Бронзовими призерами турніру стали Яніс Куріленко (вагова категорія до 60 кг) та Сергій Горсков (вагова до 91 кг).