ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Забезпечення якісної роботи дитячих таборів - один з пріоритетів керівництва області. Михайло Черняк

10 червня 2016 | 16:49

Забезпечення якісної роботи дитячих таборів - один з пріоритетів керівництва області. Михайло Черняк

10 червня заступник голови ХОДА взяв участь у відкритті сезону в таборі «Орлятко» Чугуївського району.

Він привітав дітей з початком літніх канікул і побажав провести їх весело, активно і з користю для здоров'я.

Михайло Черняк відзначив, що одне з пріоритетних завдань обласного керівництва сьогодні - забезпечити повноцінну роботу дитячих оздоровчих закладів області.

«Ми працюємо над тим, щоб вся мережа таборів Харківської області була відкрита. З огляду на те, що за результатами минулого року Харківщина посіла перше місце в країні з оздоровлення дітей, в цьому році ми робимо все, щоб знову бути в лідерах за цим показником, - зазначив Михайло Черняк. - Табір «Орлятко» - приклад того, як органи виконавчої влади, депутатський корпус району, місцеві підприємці змогли об'єднатися і спільними зусиллями привели табір у відповідний стан. Сьогодні тут прекрасні умови для відпочинку дітей: відремонтована їдальня, зроблений ремонт в кімнатах, де живуть діти, придбано інвентар, приведена до ладу територія».

За словами директора «Орлятка» Вікторії Василенко, в планах підготовки табору до наступного сезону - реконструкція басейну.

«Ми вдячні голові ХОДА Ігорю Райніну за ту увагу, яку він приділяє питанню оздоровлення дітей. Так, в обласному бюджеті передбачено 200 тис. грн на реконструкцію нашого басейну - ми давно про це мріємо», - зазначила Вікторія Василенко.

Під час урочистого відкриття зміни Михайло Черняк передав в подарунок загонам «Орлятка» комплект футбольних м'ячів. Також м'ячі від Харківської облдержадміністрації отримала юнацька команда Чугуївського району з футболу.

Цього року табір «Орлятко» буде працювати в три зміни. Кожна зміна розрахована на 150 дітей.

100 путівок в «Орлятко» для дітей пільгового контингенту викупив Департамент у справах молоді та спорту ХОДА.

На сьогоднішній день у бажаючих придбати путівку на другу і третю зміни в таборі «Орлятко» ще є така можливість: це обійдеться батькам у 3885 грн.

Більше фото

 

Фото

Теги: табір черняк орлятко відкритя зміни дитяче оздоровлення

Версія для друку Поділиться:


Вверх