ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

З 1 червня в регіоні обмежено рух великовагового транспорту

03 червня 2016 | 16:16

З 1 червня в регіоні обмежено рух великовагового транспорту

Про введення тимчасового обмеження на автомобільних дорогах загального користування повідомили в Службі автомобільних доріг в Харківській області.

За даними відомства, обмеження стосуються руху в денний час вантажівок загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн на період підвищення температури повітря до +28 градусів та більше.

«Обмеження руху вводиться з 1 червня (у денний час - з 10:00 до 22:00). Про введення тимчасового обмеження на автомобільних дорогах загального користування руху  великовагового транспорту повідомлені перевізники та служби автомобільних доріг сусідніх областей», - підкреслили дорожники Харківщини.

Довідка. Місця для стоянки великовагового транспорту біля доріг у Харківській області розташовані на відповідних кілометрах автодоріг державного значення:

- автомобільна дорога Київ-Харків-Довжанський: км 396 - площадка на кордоні з Полтавською областю, км 433 - кафе біля м. Валки, км 472 - у смт Пісочин (Харківський район), км 479 - готель «Діброва», км 517 - м. Харків на виїзді на м. Чугуїв, км 550 - площадка біля с. Гракове, Чугуївський район, км 629 - готель «7 вітрів» м. Ізюм, км 633 - площадка біля с. Кам’янка, Ізюмський район, 

- автомобільна дорога Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта: км 19 -  площадка біля смт Високий, Харківський район, км 110 - готель на виїзді з м. Красноград, км 146 - площадка біля кафе с. Пекельне;

- автомобільна дорога Харків-Щербаківка: км 12 - готель «Сонячний», м. Харків, км 13 - на виїзді з м. Харкова до КПП «Гоптівка» біля с. Лісне, Дергачівський район, км 38 -  біля КПП «Гоптівка»;

- автомобільна дорога Чугуїв-Мілове: км 8 - майданчик біля кафе, с. Коробочкине, Чугуївський район, км 110 - біля площадки на кордоні з Луганською областю.

- автомобільна дорога Харків-Охтирка: км 9 -  біля с. Подвірки, Дергачівський район, км 90 - біля  площадки на кордоні з Сумською областю.

У зазначених місцях встановлені необхідні дорожні знаки та інформаційні панно.

Теги: служба автомобільних доріг обмеження великоваговий транспорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх