Володимир Єрьоменко переміг на всеукраїнському турнірі з боксу

Змагання серед юнаків відбулися в Умані.

В турнірі взяли участь близько 150 боксерів 2002-2003 років народження з майже усіх областей України, а також гості з  Білорусі, Молдови, Ізраїлю та Словаччини.

За підсумками турніру на рахунку спортсменів Харківської області було «золото» та «срібло».

В ваговій категорії до 46 кг переможцем турніру став харків’янин Володимир Єрьоменко. На шляху до медалі Володимир здолав суперників з Волинської та Запорізької областей, а у фіналі за роздільним рішенням суддів 2:1 переміг Максима Городнюка з Дніпропетровської області.

В ваговій категорії до 40кг «срібло» виборов Данило Дрижак. На шляху до фіналу харків’янин переміг суперників з Черкаської та Дніпропетровської областей, але в поєдинку за «золото» поступився за одноголосим рішенням суддів 3:0 супернику з Запорізької області Андрію Лякішеву.

В медальному заліку збірна Харківської області увійшла до десятки кращих, посівши дев’яте місце. Перемогу за цим показником святкували боксери Черкаської області.