Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Японські інвестори зацікавилися Харківщиною

02 червня 2016 | 17:35

Умови співпраці та можливі сфери залучення інвестицій були обговорені під час зустрічі керівництва структурних підрозділів ХОДА з представниками японської компанії «Марубені Корпорейшн».

На зустрічі було присутнє також керівництво харківських компаній, що здійснюють свою діяльність в сфері енергетики.

Як зазначив директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк, у ході зустрічі були обговорені питання співпраці та залучення інвестицій у сфери централізованого опалення, комбінованого виробництва теплової та електричної енергії, поводження з твердими побутовими відходами.

«Ми надали представникам японської компанії для розгляду проекти із заміни теплотрас, водопроводів, реконструкції системи каналізації, очисних споруд, а також у сфері теплоенергетики (мова йде про будівництво міні-ТЕЦ). Ми домовилися, що в другій половині червня знову проведемо подібну зустріч. Більш детально обговоримо, які саме проекти будуть реалізовані в Харківській області, і як іноземні інвестори бачать їх подальше запровадження», - зазначив Сергій Магдисюк.

У свою чергу, голова представництва «Марубені Корпорейшн» в Києві Тецуо Акіяма зазначив, що за результатами візиту в Харківську область японська делегація планує запропонувати конкретні спільні проекти у сфері енергетики.

Також представники «Марубені Корпорейшн» ознайомилися з роботою підприємств житлово-комунального господарства області. Зокрема, відвідали Дергачівську філію ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території».

Довідка. Компанія «Марубені Корпорейшн» здійснює свою діяльність в Україні вже 18 років. Компанія традиційно займається імпортом будівельної техніки, проектами цільових енергетичних інвестицій та розвитку інфраструктури.


Теги: інвестори зустріч енергетика проекти

Поділиться:Схожі новини