Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Держекоінспекція примусила селищну раду Високого ліквідувати сміттєзвалища в лісовій зоні

Держекоінспекція примусила селищну раду Високого ліквідувати сміттєзвалища в лісовій зоні

За допомогою до інспекторів звернулися місцеві мешканці.

«У зверненні мешканців смт Високий та села Нова Березівка Харківського району йшлося про несанкціоновані сміттєзвалища в лісовій зоні та на прилеглих до доріг територіях (зокрема, біля садового товариства «Зелений Гай»). Зі слів обурених громадян, звалища не тільки постійно збільшувалися, а ще й періодично займалися», - розповіли в Держекоінспекції в Харківській області.

Виїхавши на місце разом з автором звернення та головою Височанської селищної ради, інспектори переконалися в правдивості наданої інформації.

«Було виявлено декілька несанкціонованих звалищ побутового сміття на території села Нова Березівка. За виявлене порушення чинного природоохоронного законодавства, а саме - ст. 82 КУпАП, до адміністративної відповідальності притягнуто відповідальну посадову особу. Окрім того, селищну раду було зобов’язано ліквідувати звалища. Селищна рада вже виконала ці вимоги», - повідомили в Держекоінспекції.

В інспекції нагадали, що згідно зі ст. 21 Закону України «Про відходи» органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують здійснення контролю за додержанням юридичними та фізичними особами вимог у сфері поводження з відходами, а також ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.