Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Приріст інвестицій в області у першому кварталі 2016 року склав 7%

Приріст інвестицій в області у першому кварталі 2016 року склав 7%

Про це повідомив голова ХОДА Ігор Райнін в інтерв'ю телеканалу NewsOne 30 травня.

Однією з тем обговорення в ході ефіру став великий інтерес міжнародних партнерів до Харківської області. Ігор Райнін нагадав, що минулого року регіон відвідала 181 іноземна делегація, і відзначив перші результати такого активного співробітництва.

Так, одним з підсумків переговорів стало рішення про відкриття вже найближчим часом у Харківській області представництва Консультативної місії Європейського союзу.

Що стосується безпосереднього впливу розвитку міжнародних відносин на економіку регіону, то тут також відзначається позитивна динаміка.

«За даними за перший квартал, у Харківській області ми маємо зростання інвестиційної діяльності - плюс 7%, - повідомив Ігор Райнін. - Що позитивно: це не один великий проект зайшов. Це невеликі суми, які інвестують у різні сфери економіки. Це говорить про те, що на територію області заходить середній іноземний бізнес».

Голова ХОДА зазначив, що такий інтерес середнього бізнесу говорить про довіру міжнародних партнерів до Харківської області.

«Ми відверто та чесно говоримо представникам міжнародних делегацій, з якими зустрічаємося: обласна адміністрація виступає гарантом того, що іноземний бізнес, який у такий важкий час прийде в Харківську область, буде захищений від різних корупційних дій і бюрократизму, і буде почувати себе комфортно - в рамках чинного законодавства. І ми тримаємо своє слово», - підкреслив Ігор Райнін.