ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дорогі школярі! Шановні вчителі та батьки!

27 травня 2016 | 08:35

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника!

Для дітей останній день навчального року, в першу чергу, означає початок довгоочікуваних літніх канікул. Бажаю вам провести їх цікаво, відпочити, набратися нових вражень і 1 вересня повернутися до школи натхненними, з жагою до знань.

Випускникам бажаю досягти головного успіху, про який ви мрієте в ці дні, - вступити до тих вишів, які ви для себе обрали. Попереду на вас ще чекає складний та відповідальний червень – пора зовнішнього незалежного оцінювання.

Переконаний, що ви пройдете це останнє у вашому шкільному житті випробування гідно. Упевнений в цьому, тому що ми можемо пишатися успіхами, яких ви досягли. Понад 180 школярів нашого регіону цього року стали переможцями всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту робіт Малої академії наук. Це - абсолютний рекорд у країні. Ви залишили далеко позаду учнів престижних столичних гімназій та ліцеїв. Отже місця в кращих вищих навчальних закладах України чекають на дітей Харківщини.

Шановні освітяни! Ви багато вклали своїх сил і знань у школярів, а ще більше ви вклали в них своєї душі. У ці святкові дні висловлюю вам сердечну вдячність за натхненну працю, за розуміння та підтримку, за покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідної Харківщини!

Бажаю всім вам добра та успіхів, міцного здоров’я та мирного неба над головою! В добрий путь, дорогі діти! Нехай вам щастить завжди і в усьому!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін

Теги: райнін останній дзвоник школярі вчителі вітання

Версія для друку Поділиться:


Вверх