ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Цього літа на Харківщині замінять майже 50 км інженерних мереж

26 травня 2016 | 16:21

Плани з підготовки до нового опалювального сезону обговорили 25 травня на нараді під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка.

Відкриваючи нараду, Євгеній Шахненко підкреслив, що, відповідно до розпорядження голови ХОДА Ігоря Райніна, з 29 квітня в області розпочалися заходи з підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури облдержадміністрації узагальнив планові показники підготовки до зими різних галузей господарства області - тепло- і водопостачання, водовідведення, житлового фонду та дорожнього комплексу.

«У 2016 році на 7,9 км більше заплановано замінити водопровідних мереж (30,9 км в порівнянні з 23,0 км) і на 0,8 км каналізаційних мереж (6,4 км в порівнянні з 5,6 км), при цьому запланована протяжність заміни теплових мереж на 0,5 км зменшилася (9,9 км в порівнянні з 10,4 км)», - навів дані директор департаменту Сергій Магдисюк.

Також, за його інформацією, цього літа планують відремонтувати на 390 покрівель більше, ніж у 2015 році, промити на 65 одиниць більше опалювальних систем і відремонтувати електрощитові.

«Протягом червня-липня 2016 року заплановано проведення виїзних засідань обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери районів і міст обласного значення Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, - повідомив Сергій Магдисюк. - Графік виїзних засідань обласного штабу підписаний, перші виїзні засідання планується провести 7 червня в Харківському районі та місті Люботин».

Фото

Теги: шахненко нарада підготовка до зими жкг

Версія для друку Поділиться:


Вверх