Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Більше 60 підприємств та організацій скористалися послугами Офісу Харківської області у Вашингтоні

Більше 60 підприємств та організацій скористалися послугами Офісу Харківської області у Вашингтоні

До Офісу підприємці зверталися з метою просування своєї продукції в США, адаптації бізнес-пропозицій до стандартів американського ринку, отримання юридичних консультацій.

Про це повідомив заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Олександр Лукашов.

«Для 22 підприємств та організацій Офіс уже підібрав потенційних партнерів, організував проведення переговорів – як у форматі зустрічей у США, так і в форматі конференц-зв’язку. Так, минулого тижня відбувся відповідальний раунд переговорів між провідними виробниками фармацевтичної продукції Харківщини та власниками великих дилерських мереж, які обслуговують кілька мільйонів клієнтів у США. Це останній, але далеко не єдиний приклад. Офіс працює в дуже інтенсивному режимі», - зазначив Олександр Лукашов.

Нагадаємо, Офіс Харківської області знаходиться у престижному кварталі в самому центрі Вашингтону – в безпосередній близькості від Білого дому. У його розпорядженні є вся необхідна переговірна інфраструктура, включаючи п’ять обладнаних конференц-залів, послуги бізнес-центру та обслуговуючого персоналу. Підприємства та організації Харківщини можуть користуватися цією інфраструктурою цілком вільно та безкоштовно. Біля 10 харківських компаній вже скористалися Офісом як місцем для проведення переговорів з партнерами, яких знайшли самі.

«США – це найбільш ємний ринок на планеті, найбільший світовий імпортер. Це колосальне поле можливостей для харківських виробників. Але для того, щоб це поле дало паростки, треба серйозно працювати на рівні політичного істеблішменту, провідних бізнес-асоціацій, застосовувати ефективні маркетингові стратегії, вести системне інформування про реальну ситуацію в Україні та можливості для розвитку співробітництва, - наголосив заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА. - Раніше така робота практично не велася. Саме тому Харківська область і відкрила власний офіс у Вашингтоні. Зараз він щільно працює з Посольством США в Україні, а також Посольством України в США. Ґрунтовно готуємо низку роад-шоу для представників харківського бізнесу та університетів. Ці роад-шоу заплановані на літо та осінь цього року. Також маємо і рух назустріч. Одна з найбільших американських компаній в області ІТ-аутсорсингу «IDT» звернулася до нашого Офісу із запитом на пошук підрядників на Харківщині. Це перший крок, і ми наполегливо працюємо, щоб за ним послідували й наступні».