Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

В Харківській області проведено 1000 електронних торгів на суму близько 200 млн грн

В Харківській області проведено 1000 електронних торгів на суму близько 200 млн грн

Про це 18 травня повідомив голова ХОДА Ігор Райнін у ході зустрічі з начальником відділу з правоохоронних питань Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні Крістофером Смітом.

У ході зустрічі сторони обговорили реалізацію в Харківській області реформи правоохоронної системи - зокрема, роботу Національної поліції, питання впровадження системи електронних закупівель, а також допомогу з боку Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні у сфері боротьби з корупцією.

«Коли ми підписували план спільних дій з посольством, наша позиція була така, що Харківська область буде активно впроваджувати електронні закупівлі, і що ми беремо на себе відповідальність скоротити кількість витрачених бюджетних коштів мінімум на 5%. Хочу сказати, що на сьогоднішній день економія становить 22%. Ми цінуємо наше співробітництво і вашу довіру, - звернувся до представників іноземної делегації Ігор Райнін. - У цілому в нас проведено 1000 електронних торгів на суму близько 200 млн грн. Ми будемо дуже активно нарощувати темп, ми підійшли до цього питання дуже серйозно, створили хорошу базу».

Голова ХОДА також зробив акцент на тому, що в області ведеться активна боротьба з корупцією. На даний момент у регіоні по корупціонерах складено адміністративних протоколів та відкрито кримінальних проваджень близько тисячі. Ігор Райнін також зазначив, що з метою боротьби з корупцією в ХОДА створено відділ внутрішнього аудиту та контролю.

«У першу чергу, цей відділ моніторить проведення тендерів по всій області. Я поставив завдання: працювати дуже скрупульозно і дуже уважно дивитися, де є звичайні технічні помилки, а де - свідомі дії», - розповів Ігор Райнін.

Він також нагадав, що в регіоні буде побудований Центр адміністративних послуг.

«Я думаю, що до березня-квітня 2017 року його буде в повному обсязі зведено. Ми зробимо його дуже красивим і потужним», - повідомив керівник облдержадміністрації.

Голова ХОДА також акцентував увагу на тому, що хороші результати показує Харківська митниця, яка перевиконала план по надходженнях на 526 млн грн, тобто фактично більш ніж на 25%.

«Я зробив прем'єр-міністру пропозицію про те, щоб Харківська область була включена до експерименту, відповідно до якого половина коштів від перевиконання плану митних надходжень залишається в регіоні на ремонт доріг. Будемо домагатися цього. Я вважаю, що такий експеримент, який був впроваджений минулого року по 4 митницях і 4 регіонах, потрібен для тих областей, які перевиконують план з митних надходжень, а не для тих, хто не виконує», - зазначив Ігор Райнін.

Начальник відділу з правоохоронних питань Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, у свою чергу, повідомив про те, що найближчим часом посольство США планує почати реалізацію в Україні нового проекту - підготовки мобільних підрозділів Державної прикордонної служби України. Реалізація проекту проходитиме, в тому числі, й на території Харківської області.

Більше фото