ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

В регіоні зростає виробництво продукції у сфері тваринництва

17 травня 2016 | 13:39

В регіоні зростає виробництво продукції у сфері тваринництва

Індекс виробництва валової продукції галузі на даний момент становить 103,4%. Про це повідомив заступник голови ХОДА Марк Беккер.

Актуальні питання розвитку тваринництва в регіоні розглянули 17 травня в ході робочої наради в ХОДА. У заході взяли участь керівники райдержадміністрацій, начальники сільгоспуправлінь, представники переробної промисловості та сільгосптоваровиробники Харківщини.

Як зазначив Марк Беккер, в поточному році виробникам тваринницької продукції області вдалося досягти позитивних результатів.

«На даний момент індекс виробництва валової продукції тваринництва в регіоні становить 103,4%. Це друге місце в Україні. Також нам вдалося зберегти поголів'я великої рогатої худоби і навіть його збільшити. Хочу зазначити, що такими показниками можуть похвалитися тільки 4 області в країні», - зазначив Марк Беккер.

Так, за даними Департаменту агропромислового розвитку ХОДА, чисельність великої рогатої худоби в області збільшилася за 4 місяці на 14,2 тис. голів, в тому числі, корів - на 0,4 тис. голів. Також збільшилася чисельність овець - на 20,3 тис. голів.

Заступник голови ХОДА закликав сільгоспвиробників докласти максимум зусиль, щоб зберегти позитивні тенденції в тваринництві.

«Вважаю, що керівникам районів і підприємств слід звернути увагу на проведення заходів, пов'язаних з поліпшенням продуктивності та виробництва в цій важливій галузі, яка в районах області сьогодні дає найбільшу кількість робочих місць», - звернувся до учасників наради Марк Беккер.

Як зазначив директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Нездюр, з позитивною динамікою спрацювали не тільки галузі молочного скотарства, але також свинарства і м'ясного птахівництва.

За його даними, обсяги виробництва молока за січень-квітень в усіх господарствах регіону склали 157,8 тис. тонн, що на 3,8% більше обсягів минулого року. Реалізація худоби та птиці на забій у живій вазі - 49,7 тис. тонн - на 14,5% більше.

Фото

Теги: беккер нездюр нарада тваринництво індекс виробництва друге місце

Версія для друку Поділиться:


Вверх