ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині триває Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

13 травня 2016 | 14:40

На Харківщині триває Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Екологічні заходи завершаться наприкінці травня. У Департаменті екології та природних ресурсів ХОДА надали попередні результати акції.

Під час круглого столу з питання участі громадськості в заходах щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» директор департаменту Андрій Тимчук розповів, що в області вже виконано значний обсяг робіт з благоустрою: ліквідовано майже 2000 несанкціонованих смітників, упорядковано 174 парки, 348 скверів, 945 братських могил, 186 меморіальних комплексів, 252 місця почесних поховань, висаджено понад 62 тисяч дерев.

«До заходів було залучено понад 16 тисяч підприємств, у тому числі - 573 громадські організації. Найбільший обсяг робіт виконано 23 квітня – у день благоустрою територій населених пунктів», - уточнив Андрій Тимчук.

Він також пояснив, що утримувати території в належному санітарно-екологічному стані можна лише завдяки дбайливому ставленню жителів області до природи.

«Для виховання відповідального ставлення громадян до навколишнього природного середовища необхідно проводити активну просвітницьку діяльність. Це неможливо здійснити без підтримки та участі громадських організацій екологічного спрямування», - зазначив директор Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА.

Зокрема, за словами голови президії ради Харківської обласної громадської організації «Українське товариство охорони природи» Ольги Шупрової, в їх планах - активізувати еколого-просвітницьку діяльність в регіоні.

«За підтримки Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА наша організація планує видання обласної екологічної газети «ЕКОсвіт», започаткування школи юного еколога та проведення художнього конкурсу «Світ і Я». Метою заходів є мотивація молоді до збереження навколишнього природного середовища та усвідомлення свого місця в світі», - підкреслила Ольга Шупрова. 

Фото

Теги: тимчук всеукраїнська акція екологи круглий стіл благоустрій

Версія для друку Поділиться:


Вверх