Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На Харківщині стартувала освітня програма «Кадети поліції»

На Харківщині стартувала освітня програма «Кадети поліції»

Для участі в проекті відібрали 55 юнаків та дівчат зі 160 тих, хто надіслали заявки.

Урочисте відкриття освітньої програми відбулось 28 квітня на базі Харківського національного університету внутрішніх справ.

У презентації взяли участь директор Департаменту науки і освіти ХОДА Анатолій Бабічев, радник ректора ХНУВС Олександр Бандурка, начальник Управління патрульної поліції Харкова Ольга Юськевич, радник голови Харківської облдержадміністрації, президент громадської організації «Всеукраїнське студентське братство «Еліта нації» Олексій Курцев.

«Програма має на меті патріотичне виховання, розвиток лідерських якостей молоді та підвищення рівня довіри громадян України до правоохоронних органів», - повідомив Олексій Курцев.

Для кадетів поліції провели екскурсію територією ХНУВС, під час якої юні правоохоронці відвідали центр протидії кіберзлочинності та моніторингу кіберпростору, музей, криміналістичний полігон, навчальний райвідділ поліції, 100-метровий тир, де кадетам продемонстрували вправи зі зброєю.

Крім того, відбулися показові виступи на плацу з виконанням вправ тактичної акробатики, затримання «злочинців» за орієнтуванням під час перевірки документів, блокування транспортного засобу та затримання «озброєних злочинців».

Також юні правоохоронці взяли участь у нагородженні футбольної команди університету «Універ-Динамо», яка стала володарем Кубку з мініфутболу імені Віктора Фоміна.

Нагадаємо, 11 квітня між ВСБ «Еліта нації» та Харківським національним університетом внутрішніх справ було підписано Положення про організацію освітнього процесу за програмою «Кадети поліції», в рамках якої її учасники мають пройти теоретичний курс по основах роботи правоохоронних органів, виконають практичні заняття, фізичні вправи та безпосередньо ознайомляться з роботою патрульної поліції Харківської області.

Ця програма реалізується за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

Навчання за програмою «Кадети поліції» проходить з урахуванням вікових особливостей її учасників. Відповідно до віку вони поділяються на дві групи: від 9 до 13 років - «Молодші кадети поліції», від 14 до 18 років - «Старші кадети поліції».