Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На ремонт та модернізацію 19 дитячих таборів області спрямують майже 29 млн грн

28 квітня 2016 | 18:24

Про стан підготовки до літньої дитячої оздоровчої кампанії 2016 року в Харківській області розповіли на прес-конференції 28 квітня.

Директор Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА Віталій Кириленко нагадав: на останній сесії облради депутати затвердили Програму збереження та розвитку в Харківській області мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2016-2020 роки.

«Орієнтовний обсяг фінансування цієї програми становить 89 млн грн на 5 років, у тому числі, з обласного бюджету – майже 47,8 млн грн. Цього року передбачено фінансування з обласного бюджету 19 закладів комунальної форми власності на суму 28 млн 972 тис. грн. Це кошти на проведення капітальних та поточних ремонтів, модернізацію та реконструкцію», - поінформував Віталій Кириленко.

Також він відзначив, що цього року на території області планується робота 736 дитячих таборів, у тому числі - 30 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, 690 таборів з денним перебуванням, 15 таборів праці та відпочинку та 2 наметових містечка.

При цьому, за даними начальника управління з молодіжної політики та організації оздоровлення дітей Лариси Козлової, середня вартість путівки для дитини (21 день оздоровлення) складе 4188 грн, оздоровлення на базі закладів санаторного типу в середньому буде коштувати 6528 грн.

«Табори відпочинку почнуть роботу в перших числах червня. На сьогоднішній день складаються графіки заїздів. Хочу відзначити, що зараз стали популярними двотижневі заїзди. Вони коштують дешевше, і батьки за домовленістю із закладом відпочинку можуть навіть купляти путівку у кредит», - розповіла Лариса Козлова.


Теги: кириленко козлова оздоровлення прес-конференція діти літо відпочинок

Поділиться:Схожі новини