ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлію Світличну призначено першим заступником голови облдержадміністрації

23 квітня 2016 | 12:46

На новій посаді її представив Глава Адміністрації Президента України Борис Ложкін.

Про призначення Юлії Світличної він повідомив у ході урочистого вручення державних нагород в обласній адміністрації 23 квітня.

«Два дні тому за призначення Юлії Світличної на посаду першого заступника голови ХОДА одностайно проголосували всі члени Кабінету міністрів під час засідання. Я думаю, що це велике надбання і для нашої Харківщини, і всієї країни, - сказав Борис Ложкін. - Впевнений, що Юлія Олександрівна буде працювати як на Харківщину, так і на благо всієї України як один з найефективніших молодих державних службовців».

Нагадаємо, 23 квітня Борис Ложкін перебуває з робочим візитом у Харківській області. У ході поїздки він взяв участь в урочистому відкритті постаменту трьом харківським лауреатам Нобелівської премії біля центрального входу ХНУ ім. В.Н. Каразіна. Глава Адміністрації Президента також виступить з лекцією перед студентами Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди. У стінах цього вишу він презентує харківським читачам свою книгу «Четверта республіка».

Більше фото

Фото

Теги: світлична ложкін призначення перший заступник

Версія для друку Поділиться:


Вверх