ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

За умови проведення чергової мобілізації, вона буде єдиною в цьому році. Президент

15 квітня 2016 | 16:26

Петро Порошенко наголошує, що поступовий перехід української армії на контракту основу, який активізовано останнім часом, забезпечує майже повне комплектування військових частин і підрозділів ЗСУ.

«Десятки тисяч українських патріотів скористалися цією можливістю», - сказав Глава держави під час виступу на урочистостях з нагоди відзначення 2-ї річниці з дня створення батальйонів патрульної служби МВС особливого призначення.

Петро Порошенко підкреслив, що це дало можливість значно відтермінувати проведення чергової мобілізації та скоротити її чисельність у 2016 році. У випадку ж, якщо виникне необхідність її проведення, «вона буде єдиною в цьому році», зазначив Президент.

«Якщо не буде загострення на сході, ми зможемо забезпечити звільнення 4-ї і 5-ї хвиль мобілізації, в основному, забезпечивши комплектацію частин і підрозділів військовослужбовцями за контрактом», - зазначив Глава держави.

Президент закликав бійців тих підрозділів особливого призначення МВС, які припинили існування, йти на службу до Національної гвардії України та до новоствореного Корпусу оперативно-раптової дії чи до лав поліції, Збройних Сил України.

Теги: порошенко мобілізація

Версія для друку Поділиться:


Вверх