Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В регіоні ярими зерновими вже засіяно більше половини запланованих площ

12 квітня 2016 | 15:11

Про це 12 квітня під час селекторної наради Мінагрополітики України повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Нездюр.

Головною темою обговорення на селекторі стали актуальні питання, пов'язані з комплексом проведення весняно-польових робіт. Як зазначив перший заступник Міністра аграрної політики і продовольства України Ярослав Краснопольський, цього року рівень підготовки сільгоспвиробників до весняно-польових робіт вищий, ніж в 2015-му. До того ж, аграріям сприяють погодні умови.

«На сьогодні посівну ведуть всі регіони, а окремі взялися до сівби пізніх культур кукурудзи та соняшнику», - зазначив Ярослав Краснопольський.

У Харківській області, за даними Департаменту агропромислового розвитку ХОДА, вже почали сівбу пізніх зернових культур.

«На даний момент кукурудза на зерно посіяна на площі 1,5 тис. га, просо - 140 га, гречка - 69 га. Крім того, звертаємо увагу керівників сільгосппідприємств на можливості збільшення площ гречки. Рентабельність виробництва цієї культури - близько 80%», - підкреслив Олександр Нездюр.

Також у Департаменті АПР відзначили, що в регіоні взялися до посіву технічних і олійних культур. Зокрема, площі посівів цукрових буряків становили понад 5 тис. га, а це - 23% від прогнозованої площі, соняшнику - 6,1 тис. га, сої - 230 га.

При цьому посів ранніх ярих зернових і зернобобових культур у Харківській області проведено на площі 130,5 тис. га, що становить 55% від плану. Зокрема, ячмінь посіяний на площі 97 тис. га (53%), горох - більш, ніж на 20 тис. га (57%), овес - на 5 тис. га (50%), яра пшениця - на 10 тис. га (51%).


Теги: нездюр посівна селектор міністерство апк зернові зернобобові ярі

Поділиться:Схожі новини