Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

В лікарнях та школах області модернізують системи освітлення за кошти ЄІБ

12 квітня 2016 | 13:59

Харківська обласна адміністрація вже направила на розгляд до ЄІБ 44 проекти, спрямовані на розвиток енергоефективності та енергозбереження на соціальних об’єктах регіону.

Про це розповіли в управлінні паливно-енергетичного комплексу ХОДА.

Зокрема, 25 проектів стосуються модернізації систем внутрішнього освітлення в школах та лікарнях області.

«Йдеться про встановлення світлодіодного освітлення у 16 закладах охорони здоров’я обласного значення, а також у 9 школах обласного підпорядкування, розташованих у Харкові, Балаклії, Куп’янську та Чугуєві, - уточнили в управлінні ПЕК. - Встановлення такого освітлення дозволить економити до 70% електроенергії порівняно з традиційним освітленням».

Ще 18 проектів, направлених до Європейського інвестиційного банку, стосуються впровадження світлодіодних технологій у зовнішньому освітленні населених пунктів у Чугуєвському, Харківському, Балаклійському, Лозівському, Нововодолазькому, Первомайському, Валківському, Зміївському районах, а також містах Первомайський, Чугуїв, Вовчанськ, Лозова, Балаклея та Красноград.

«Це не тільки модернізація існуючих систем, а й встановлення освітлення в населених пунктах, де досі його не було», - зазначили в управлінні ПЕК.

Крім того, до інвестиційного банку направлено проект щодо освітлення окружної дороги Харкова у напряму Дергачів.

Реалізувати названі проекти в облдержадміністрації розраховують вже в цьому році. Результати першого етапу відбору проектів ЄІБ будуть відомі наприкінці квітня.


Теги: енергоефективність енергозбереження єіб світлодіодне освітлення

Поділиться:Схожі новини