Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Харкові відкрилася фотовиставка «Переможці», присвячена воїнам АТО

У Харкові відкрилася фотовиставка «Переможці», присвячена воїнам АТО

Героями представлених фоторобіт стали 17 ветеранів АТО та жінка-волонтер, що втратили кінцівки під час військових дій на Донбасі.

Деякі з героїв проекту приїхали на відкриття вистаки в Харкові: десантник і «обличчя проекту» Юрій Весельський, десантник Влад Кузнєцов, кіборг Вадим Довгорук, який зараз проходить протезування в Харкові.

У відкритті виставки також взяв участь заступник голови ХОДА Михайло Черняк. Він пояснив, що Харківська обласна адміністрація без коливань підтримала фотопроект, створений волонтерами.

«Організатори звернулися до нас із пропозицією провести виставку в Харкові, і ми з радістю надали їм усю можливу підтримку, знайшовши місце для виставки та взявши на себе розміщення учасників заходу, - розповів Михайло Черняк. - Ми розуміємо, наскільки важливо показати ці фотороботи харків'янам. Адже саме завдяки таким хлопцям у нашому регіоні зберігся мир».

Заступник керівника області висловив подяку героям фоторобіт, які приїхали до Харкова, щоб взяти участь у відкритті виставки.

«Те, що ми можемо поспілкуватися тут з цими людьми - дуже важливий момент. Вони - приклад для всіх нас, приклад не тільки патріотизму та самопожертви, а й віри в себе. Вони пройшли горнило війни та втратили здоров'я, але залишилися сильними духом. Вони не втрачають оптимізм і хочуть реалізуватися. Це люди з величезним потенціалом», - підкреслив Михайло Черняк.

Він зазначив, що обласне керівництво вважає одним із своїх головних завдань - забезпечити для учасників АТО, що позбулися кінцівок, умови для гідного життя.

«На жаль, державні програми підтримки учасників АТО сьогодні не можуть працювати повноцінно в силу економічних причин. Тому ми на місцевому рівні будемо вишукувати максимальні можливості, щоб допомогти хлопцям, у тому числі з протезуванням. Вирішення проблем воїнів знаходиться на особистому контролі голови ХОДА Ігоря Райніна. Упевнений, що ми знайдемо підтримку в депутатського корпусу і будемо ефективно вирішувати ці проблеми».

Виставка «Переможці» в Харкові організована ГО «Лінія згоди» за підтримки ХОДА. Партнерами проекту виступили телеканал «1 + 1», ведуча якого Соломія Вітвіцька стала модератором відкриття виставки. Ще один партнер проекту, журнал «VIVA!», підготував спецвипуск «Переможці» з історіями героїв фоторобіт. Кошти від продажу спецвипуску в рамках виставки підуть на розвиток протезування в Україні.

Раніше проект-виставка побував в Києві, Торонто і Дніпропетровську. У 2016 році фотографії будуть показані в містах нашої країни, Канади і США.

Виставка працюватиме в приміщенні ХНАТОБу ім. М.В. Лисенка до 30 квітня. Її можна відвідати з 14:00 до 17:00 в будні дні та з 11:00 до 17:00 - у вихідні. Вхід вільний.

Більше фото