Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Ми не звернемо зі шляху євроінтеграції. Президент

Ми не звернемо зі шляху євроінтеграції. Президент

Коментар Петра Порошенка з приводу попередніх результатів референдуму у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

«Хотів би всім нагадати, що справжня мета організаторів референдуму - це не є Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Це є атака на єдність Європи, атака на поширення європейських цінностей. Про це також свідчить та дискусія, яка була розгорнута напередодні референдуму», - сказав Глава держави.

У своєму коментарі Петро Порошенко подякував всім голландцям, які проголосували «за».

«Це - сотні тисяч прихильників України. Я дякую всім, хто брав участь у популяризації України в Голландії, а це є і політики, і волонтери, і зірки спорту та культури», - додав Президент.

Водночас Петро Порошенко наголосив, що цей референдум, згідно з Конституцією і законодавством Нідерландів, має виключно консультативний характер.

«Впевнений, що стратегічно ця подія не є перешкодою на шляху України до Європи. Хочу відповідально заявити, що незважаючи на це, Україна продовжить втілювати в життя Угоду про асоціацію, забезпечить створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з Євросоюзом, оскільки це - шлях до модернізації Української держави і зміцнення її незалежності, - сказав Президент. - Наголошую - ми не звернемо зі шляху євроінтеграції. Україну, як і свободу, - не спинити».