Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині планують впроваджувати енергоефективні технології вітчизняного виробництва

08 квітня 2016 | 11:12

Відповідні домовленості були досягнуті під час зустрічі заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка з керівництвом ІГ «УПЕК».

В зустрічі також взяли участь директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк та начальник управління паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Олексій Белоцький.

У ході зустрічі заступник генерального директора з досліджень та розробок ІГ «УПЕК» Едуард Сімсон розповів про можливості застосування вітчизняної продукції, виробленої з урахуванням сучасних тенденцій у електротехніці, у сфері житлово-комунального господарства. Ці технології спрямовані на енергоефективність та екологічність.

Представникам облдержадміністрації продемонстрували виробничі потужності СКБ «Укрелектромаш» та презентували продукцію підприємства: електродвигуни, електронасоси, системи охолодження та опалення приміщень тощо.

Як розповів директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк, учасники зустрічі домовились використовувати продукцію компанії при реалізації проектів у сфері житлово-комунального господарства на Харківщині.

«Наприклад, повітродувки та вентилятори виробництва компанії можна використовувати при оснащенні очисних споруд, електродвигуни та лебідки - в ліфтовому господарстві, насоси - у водопровідному господарстві, - пояснив Сергій Магдисюк. - Ця продукція суттєво дешевше імпортних аналогів, при цьому відповідає всім стандартам якості. Крім того, важливо те, що ремонтна база для цього оснащення знаходиться в області, що значно спрощує його обслуговування та ремонт».

 

Фото

Теги: шахненко упек енергоефективність

Версія для друку Поділиться:


Вверх