Плавці Харківщини здобули 11 нагород чемпіонату України

Змагання відбулися з 31 березня по 2 квітня в місті Біла Церква.

В чемпіонаті України з плавання серед юнаків взяли участь близько 650 спортсменів з усієї країни. Харківщина була представлена плавцями СДЮШОР «Спартак» та МК СДЮШОР, які здобули 6 срібних та 5 бронзових медалей.

Найбільша кількість нагород була на рахунку вихованця СДЮШОР «Спартак» Максима Голубничого. Харків’янин завоював «срібло» на дистанції 400м вільним стилем (4:14.00), «бронзу» - на дистанціях 100м брасом (1:08.88) та 200м брасом (2:27.61).

Крім того, Максим тричі ставав призером чемпіонату в складі естафетних команд СДЮШОР «Спартак». В комбінованій естафеті 4х50 метрів команда цієї школи, до складу якої також увійшли Герман Фень, Богдан Белеменко та Данило Сторожев, з результатом 1:56.28 посіла друге місце.

В змішаній комбінованій естафеті 4х50м команда СДЮШОР «Спартак» (Герман Фень, Анна Скирда, Максим Голубничий, Карина Снітко) з результатом 2:04.19 також була другою, а в змішаній естафеті 4х50м вільним стилем команда, до складу якої увійшли Данило Сторожев, Анна Скирда, Карина Снітко, Максим Голубничий, з результатом 1:52.04 посіла третє місце.

Вихованці харківської СДЮШОР «Спартак» Анна Скирда та Герман Фень поклали до медального кошика збірної Харківської області ще три нагороди. Анна була другою на фініші 100м брасом (1:16.78) та посіла третє місце на дистанції 200м брасом (2:46.66). В свою чергу, Герман завоював бронзову медаль на дистанції 200м на спині (2:13.73).

Медалі чемпіонату здобули і вихованці харківської МК СДЮШОР. В змішаній естафеті 4х50м вільним стилем Башир Ахмадук, Маргарита Струтинська, Валерія Красовська та Станіслав Куценко посіли друге місце (1:52.04). Другими на фініші були також Анна Сапронова, Марія Чурейкова, Маргарита Струтинська та Валерія  Красовська в естафеті 4х50м вільним стилем серед дівчат (2:03.23).