Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Мешканців Харківщини закликають зберігати тишу в місцях проживання диких тварин

04 квітня 2016 | 11:26

Держекоінспекція інформує про початок періоду розмноження диких тварин, який триватиме з 1 квітня по 15 червня.

«Період розмноження диких тварин умовно називають «сезоном тиші». Підвищений шум та неспокій у цей час може зашкодити тваринному світу, - пояснили у Держекоінспекції. - Відповідно до Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища» та «Про тваринний світ» в «сезон тиші» підприємства, установи, організації та громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що може вплинути на тваринний світ, зобов'язані забезпечувати охорону середовища існування та умов розмноження тварин».

Зокрема, в цей час екоінспектори закликають утриматися від пальби, проведення вибухових робіт, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах в місцевості, де проживають дикі тварини.

Контролювати дотримання екологічного законодавства на Харківщині буде Держекоінспекція разом з правоохоронними органами та територіальними органами виконавчої влади. Крім того, до роботи з недопущення шуму залучатимуть представників громадськості, спільно з якими в області створюватимуться відповідні оперативні групи.


Теги: сезон тиші держекоінспекція

Поділиться:Схожі новини