Харківські паралімпійці-біатлоністи здобули медалі Кубку світу

З 11 по 21 березня у фінському Вуокатті відбувся етап Кубку світу з лижних гонок та біатлону, на якому паралімпійці Харківщини завоювали шість медалей, в тому числі - дві золоті.

Участь в цьому етапі взяли паралімпійці з 14 країн світу. Україна була представлена 17-ма спортсменами національної паралімпійської збірної команди, в тому числі - харків’янами, на рахунку яких по закінченню змагань були 2 золоті, 1 срібна та 3 бронзові медалі. Про це повідомляють у Департаменті у справах молоді і спорту ХОДА.

Дві золоті медалі виборола Оксана Шишкова, яка разом з тренером-гайдом Віталієм Козаковим виграла спринтерську та індивідуальну гонку в біатлоні.  Також на її рахунку - дві «бронзи» в лижних гонках: спринті та індивідуальній гонці класичним стилем.

За підсумками усіх етапів Кубку світу цього сезону в біатлоні Оксана Шишкова посіла друге місце.

Срібну медаль фінського етапу Кубку світу в лижних гонках у спринті завоювала Людмила Ляшенко, а Юрій Уткін став бронзовим призером в індивідуальній гонці в біатлоні.

Загалом українські паралімпійці завоювали в Вуокатті 19 медалей - 9 золотих, 6 срібних та 4 бронзові.