У Краснограді відремонтують покрівлі багатоповерхівок
15 березня 2016 | 18:06

Під час робочої поїздки до Красноградського району заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко провів особистий прийом громадян.
Мешканці району, які прийшли на прийом, зверталися до заступника керівника області переважно з питань житлово-комунального характеру. Зокрема, мешканці райцентру скаржилися на стан покрівель багатоквартирних будинків.
«На ремонт покрівель чотирьох багатоповерхових житлових будинків в Краснограді в минулому році було виділено близько 4 млн грн. У цьому році робота триває: питання про виділення коштів для ремонту покрівлі по вулиці Харківська, 104, вже включене для розгляду на найближчій сесії обласної ради, - повідомив Євгеній Шахненко. - Крім того, в найближчих планах - ремонт покрівлі будинку по вулиці Шевченка, 97. Тут роботи будуть співфінансуватися з районного та обласного бюджетів. Ми підготуємо необхідну документацію і будемо просити депутатів облради про виділення коштів».
Теги: шахненко красноград прийом громадян ремонт покрівлі