«Кожедубівці» підтримали Надію Савченко
![«Кожедубівці» підтримали Надію Савченко «Кожедубівці» підтримали Надію Савченко](/content/documents/795/79494/thumb-newsDocument-564x376-a7f7.jpg)
9 березня курсанти Харківського університету Повітряних Сил ім.І.Кожедуба долучилися до громадянської акції «Свободу Надії Савченко (#freesavchenko), яка цими днями проводиться по всьому світі.
Так, декілька сотень хлопців та дівчат у вільний від занять час біля стін вишу вийшли з державними прапорами та плакатами, на яких були слова підтримки колишній випускниці університету.
За словами командування університету, усі курсанти дуже хвилюються за долю Надії і разом з усім цивілізованим світом висловлюють сподівання на скоріше повернення героїчного пілота на Батьківщину.