ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Більше 100 учасників АТО отримали земельні ділянки для ведення сільського господарства

26 лютого 2016 | 11:36

Більше 100 учасників АТО отримали земельні ділянки для ведення сільського господарства

25 лютого відбулося жеребкування земельних ділянок площею 1,75 га в Вовчанському та Барвінківському районах.

Як розповів начальник штабу Харківської обласної організації «Спілка ветеранів АТО» Владислав Якименко, демобілізованим бійцям на вибір пропонують ділянки: 20 соток - для садового господарства або близько 2 га - для ведення сільського господарства.

«Ми успішно пройшли кілька етапів роздачі землі під садівництво та почали жеребкування ділянок для ведення сільського господарства. Завдяки тому, що у нас налагоджені тісні та конструктивні взаємини з обласною адміністрацією та обласним управлінням Держгеокадастру, цей процес в Харківській області проходить системно та організовано. На відміну від інших регіонів, у нас не виникає суперечок, претензій, - зазначив Владислав Якименко. - На сьогоднішній день правом отримати земельну ділянку в області скористалися понад 1300 демобілізованих бійців».

За словами представника «Спілки ветеранів АТО», ділянки в Вовчанському і Барвінківському районах отримали як мешканці цих районів, так і харків'яни.

«Після оформлення права власності на землю - це займе 3-4 місяці - ми запропонуємо хлопцям створити кооператив, оскільки, швидше за все, не всі захочуть самостійно обробляти землю. Але все вирішать самостійно - обробляти або здавати в оренду свою ділянку», - розповів Владислав Якименко.

Також в області триває виділення ділянок для ведення садівництва.

26 лютого в Харківському районі відбулося жеребкування 30 ділянок по 20 соток.

«Це ділянки в селі Сороківка Вільхівської сільради. Землю виділили рішенням Харківської райдержадміністрації за активного сприяння ХОДА. Глава Вільхівської сільради також іде нам назустріч, і ділянки для бійців виділяють в хорошому мальовничому місці», - розповів заступник голови обласної організації «Спілка ветеранів АТО» Юрій Корсунов.

Фото

Теги: учасники ато земельна ділянка сільське господарство жеребкування

Версія для друку Поділиться:


Вверх