ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Держекоінспекція виявила порушення законодавства підприємством, що виробляє пластмасу

24 лютого 2016 | 12:24

Держекоінспекція виявила порушення законодавства підприємством, що виробляє пластмасу

Під час планової перевірки ТОВ ІВП «Юніпласт» інспектори з’ясували, що підприємство без дозволу користується водою з підземного джерела та порушує закон «Про охорону атмосферного повітря».

Планова перевірка пройшла на підприємстві в селі Пересічне Дергачівського району в січні 2016 року.

«Під час перевірки з’ясувалося, що з лютого по липень 2014 року ТОВ ІВП «Юніпласт» здійснювало забір  води з підземного джерела без дозволу на спеціальне водокористування. Це є порушенням ст. 44, 48 Водного Кодексу України», - повідомили в Держекоінспекції у Харківській області.

Також було виявлено, що виробники пластмаси не внесли до звіту з інвентаризації стаціонарних джерел викидів та до діючого дозволу на викиди в атмосферне повітря деякі джерела забруднення.

«Йдеться про твердопаливний котел в цеху пластмас, обладнання, встановлене на ділянці інструментального цеху, екструдер, гранулятор, машини для виготовлення пакетів, електропечі та ін. Ці дії порушують Закон України «Про охорону атмосферного повітря», - уточнили в Держекоінспекції.

Наразі спеціалісти розраховують суму заподіяної державі шкоди. Після цього підприємству буде пред’явлена претензія з пропозицією добровільно відшкодувати завдані збитки.

Теги: держекоінспекція порушення законодавства перевірка

Версія для друку Поділиться:


Вверх