Через негоду заняття в школах області призупинені до понеділка
![Через негоду заняття в школах області призупинені до понеділка Через негоду заняття в школах області призупинені до понеділка](/content/documents/787/78625/thumb-newsDocument-564x376-f589.jpg)
Відповідне розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Райнін.
Як повідомив директор Департаменту науки і освіти ХОДА Анатолій Бабічев, це рішення керівника області обумовлено складними погодними умовами.
«Головне для нас - здоров'я і безпека наших дітей. Ми бачимо, що сьогодні в області тривають сильні снігопади, на дорогах - ожеледь. Тому, проаналізувавши прогноз на найближчі дні, голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін 21 січня підписав розпорядження про призупинення навчального процесу 22 січня», - розповів Анатолій Бабічев.
Він уточнив, що розпорядження голови ХОДА стосується всіх районів області. У Харкові та містах обласного значення рішення про призупинення або продовження навчального процесу будуть приймати місцеві органи влади на свій розсуд.