ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дорожники області готові посилено працювати під час снігопаду

11 січня 2016 | 11:34

Дорожники області готові посилено працювати під час снігопаду

Протягом останньої доби на дорогах області працювало близько 240 одиниць техніки. Для обробки доріг використовували більше 800 куб. м піщано-сольових сумішей.

Про це розповів начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець.

За його словами, 11 січня на територію Харківської області з боку Дніпропетровська зайшов теплий циклон.

«Його фронт вже зайшов на територію Зачепилівського, Красноградського, Сахновщинського, Лозівського, Барвінківського, Близнюківського районів. Там почалися опади у вигляді крупи і дрібного снігу. Згідно з прогнозами, опади будуть посилюватися, і з 16-ої години сніг посилиться. Вночі в області розпочнеться снігопад, тому з вечора дорожні служби приступлять до посиленої роботи», - повідомив Євген Зражевець.

Він зазначив, що снігоприбиральна техніка вже чергує на найбільш складних ділянках автодоріг регіону.

«Завдяки тому, що ми працюємо на попередження, на Харківщині, на відміну від сусідніх областей, за час снігопадів не було жодного зриву в роботі автобусних маршрутів, рух по дорогах державного значення не обмежувався, - підкреслив начальник Служби автомобільних доріг. - Це результат того, що ми заздалегідь вивели техніку на найбільш складні ділянки - це, насамперед, Валківський, Ізюмський райони, де найбільш рельєфна місцевість. Також важливо, що ми запаслися паливно-мастильними матеріалами і розвезли їх на місця».

Крім того, за словами Євгена Зражевця, дорожники налагодили тісну взаємодію з підрозділами ДСНС і ДАІ в області. Всі служби спільно забезпечують безпечне пересування по дорогах, а також організували роботу 14 пунктів обігріву.

Теги: служба автомобільних доріг зражевець розчистка доріг снігопад

Версія для друку Поділиться:


Вверх