Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Прийом робіт на перший фото-, відеоконкурс про волонтерський рух на Харківщині продовжено до 31 грудня

22 грудня 2015 | 17:53

Організатори конкурсу «Філософія серця. Почуття, що формують життя» розповіли про головні критерії відбору кращих робіт та презентували подарунки, які отримають переможці.

На прес-конференції, присвяченій проведенню конкурсу, було представлено журі, до складу якого увійшли: директор Департаменту масових комунікацій ХОДА Вікторія Аннопольська, голова Харківського відділення Національної Спілки кінематографістів України Зоя Алфьорова, представник Національної ради з питань телебачення і радіомовлення в Харківській області Євген Маслов, волонтер і громадський активіст Ігор Куліш, фотограф Михайло Кондаровіч, громадський активіст і журналіст Володимир Чистилін.

«Ми хочемо залучити якомога більше медійників, документалістів, журналістів та фотокореспондентів, які фіксують все, що відбувається у волонтерському русі. І чим більше буде таких робіт, тим більше людей побачать і зрозуміють масштабність волонтерського руху на Харківщині», - зазначила Вікторія Аннопольська.

За словами керівника проекту Марії Платонової, на даний момент організатори отримали 67 фото- і 21 відеороботу.

Головна вимога до робіт, за словами організаторів, - освітлення в них діяльності волонтерів в Харківській області.

«Незважаючи на те, що на конкурс приймаються роботи, які висвітлюють волонтерську діяльність тільки в Харківській області, ми отримуємо роботи з інших міст. Ми бачимо, що цей проект актуальний для всієї України, він не залишає байдужим мешканців Києва, Львова, Тернополя. Ми поки не можемо прийняти на цей конкурс роботи учасників з інших міст, але сподіваємося, що проект буде розвиватися і стане всеукраїнським», - зазначила Марія Платонова.

Одна з головних умов участі в проекті - заборона на зображення в кадрі військових при виконанні службових обов'язків і військової техніки.

«При цьому якість фотографії - не на першому місці. Головне - те, що за нею стоїть, то, що ми відчуваємо, коли говоримо про цінності, і про те, що зараз все робимо для того, щоб Україна була цілісною і незалежною країною», - зазначив Євген Маслов.

За словами Зої Алфьорової, фотографію журі оцінює за двома жанровим параметрами: фоторепортаж і портрет, відео роботи - за трьома параметрами: репортажний сюжет, відеокліп і короткометражне документальне кіно. По закінченню конкурсу фотороботи будуть виставлені на показ широкої громадськості в Інформаційно-виставковому центрі «Бузок», а потім - і у великих містах Харківської області: Первомайську, Чугуєві, Ізюмі, Барвінковому та інших, а кращі відеороботи будуть транслюватися на регіональних телеканалах, зазначила Вікторія Аннопольська. Крім того, за її словами, для відеоматеріалів був збільшений хронометраж.

«У нас спочатку був обмежений хронометраж - 3 хвилини. Але коли почали надходити роботи, ми побачили серед них унікальні, які за хронометражем були більшими. Тому члени журі порадилися і вирішили збільшити хронометраж», - розповіла Вікторія Аннопольська.

Директор Департаменту масових комунікацій ХОДА також зазначила, що один учасник може подати на конкурс 5 робіт. Матеріали аматорів і професіоналів будуть оцінюватися окремо.

Переможці отримають призи: MacBook Pro, iphone-6s, відеокамеру.

Роботи приймаються до 31 грудня включно. Переможці будуть названі 20 січня на відкритті виставки фоторобіт.

Більше фото
 


Теги: фотоконкурс аннопольська відеоконкурс філософія серця волонтерський рух прес-конференція

Поділиться:



Схожі новини