ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківська область лідирує за показниками вакцинації від поліомієліту

22 грудня 2015 | 13:21

Про підсумки другого туру вакцинації проти поліомієліту розповів директор Департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації Олександр Галацан.

За його інформацією, в Харківській області заплановано прищепити більш 120 тисяч дітей.

«До кінця другого туру вакцинації - ревакцинації - залишилося два дні. На сьогодні щеплені 92% дітей. Це найкращий показник в Україні», - зазначив Олександр Галацан.

За його словами, в області не зареєстровано жодного випадку важкої алергічної реакції на щеплення.

«Вакцина, яку ми використовуємо, - хорошої якості. Це ми бачимо по дії на пацієнтів. Терміни придатності та умови зберігання вакцини суворо дотримуються, тому батькам не варто хвилюватися», - зазначив директор Департаменту охорони здоров'я, підкресливши, що запасу вакцин в області достатньо, щоб провести імунізацію в повному обсязі.

Олександр Галацан також зазначив, що, на відміну від першого туру вакцинації, коли відмов від щеплень в області практично не було, у другому турі близько 2 тисяч батьків відмовилися щепити дітей.

«У тих, хто відмовився від ревакцинації, шансів отримати гарантований стабільний імунітет набагато менше, - підкреслив директор департаменту. - Я хочу порадити батькам не піддаватися впливу негативної інформації про щеплення і провести ревакцинацію в третьому турі, який проходитиме в січні-лютому. Якщо зробити хоча б 2 щеплення, гарантія імунітету до поліомієліту буде набагато вище».

Теги: щеплення галацан вакцинація поліомієліт

Версія для друку Поділиться:


Вверх